NUMEJOCURI JUCATE
Cristina Nedelcu35
Cristi Pulhac34
Alin Andronic31
Iulian Pitea29
Mirel Dragan27
Yamato Zaharia25
Ana Maria Otvos24
Doru Mesesan22
Monica Rosu22
Beatrice Olaru20
Ciprian Silasi19
Ana Georgescu19
Ana Taran18
Naomi Musca16
Corina Petrut15
Calin Novacescu15
Ferucio Damian12
Roxana Vancea12
Lili Sandu10
Catalin Dumitrescu7
Diana Senteş6
Adrian Blidaru5
Silvia Stroescu3
Marius Ivancea2
Cristian Boboc2
NUMEmetri parcurs
Cristina Nedelcu6,020
Cristi Pulhac5,904
Alin Andronic5,520
Iulian Pitea5,004
Mirel Dragan4,700
Yamato Zaharia4,410
Ana Maria Otvos4,304
Monica Rosu3,928
Doru Mesesan3,596
Beatrice Olaru3,516
Ana Georgescu3,332
Ana Taran3,204
Ciprian Silasi3,098
Naomi Musca2,892
Corina Petrut2,824
Calin Novacescu2,380
Roxana Vancea1,904
Ferucio Damian1,822
Lili Sandu1,452
Catalin Dumitrescu1,336
Diana Senteş1,004
Adrian Blidaru888
Silvia Stroescu420
Cristian Boboc414
Marius Ivancea296
NUMEaruncări reuşite de el/ea
Cristina Nedelcu598
Alin Andronic506
Cristi Pulhac490
Ana Maria Otvos430
Mirel Dragan428
Yamato Zaharia404
Iulian Pitea400
Monica Rosu392
Naomi Musca384
Doru Mesesan334
Ana Georgescu330
Beatrice Olaru306
Ana Taran286
Ciprian Silasi286
Corina Petrut278
Calin Novacescu208
Ferucio Damian172
Roxana Vancea158
Catalin Dumitrescu132
Lili Sandu112
Diana Senteş100
Cristian Boboc70
Adrian Blidaru54
Marius Ivancea30
Silvia Stroescu24
NUME
Adrian Blidaru Adrian Blidaru
Lili Sandu Lili Sandu
Catalin Dumitrescu Catalin Dumitrescu
Calin Novacescu Calin Novacescu
Naomi Musca Naomi Musca
Ana Taran Ana Taran
Marius Ivancea Marius Ivancea
Silvia Stroescu Silvia Stroescu
COMPARĂ CONCURENT
* Puteți compara statistica selectând doi concurenți diferite

TRASEU

SECȚIUNE

ACEASTA ESTE STATISTICA VITEZEI A CONCURENTIILOR IN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT TRASEUL

ARUNCĂRI

ACEASTA ARATĂ PROCENTAJUL OBIECTIVULUI OBȚINUT DE CONCURENȚI ÎN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT

CLASAMENTUL

LISTA PERFORMANȚELORNUMELE CONCURENȚILORJOCURI JUCATEVICTORIIÎNFRÂNGERIREUŞITE
******
1Cristian Gaeman880%100
2Ana Maria Otvos413011%73
3Iulian Pitea573720%65
4Alin Andronic573720%65
5Roxana Vancea342113%62
6Cristina Nedelcu603723%62
7Ciprian Silasi522923%56
8Mirel Dragan583226%55
9Monica Rosu563026%54
10Cristi Pulhac623329%53
11Beatrice Olaru482523%52
12Yamato Zaharia592930%49
13Doru Mesesan472126%45
14Corina Petrut341519%44
15Ana Georgescu592534%42
16Cristian Boboc624%33
17Ferucio Damian581741%29
18Diana Senteş35728%20
19Calin Novacescu251312%52
20Ana Taran371918%51
21Naomi Musca381820%47
22Marius Ivancea624%33
23Lili Sandu19613%32
24Adrian Blidaru16511%31
25Catalin Dumitrescu35827%23
26Silvia Stroescu505%0