NUMEJOCURI JUCATE
Ion Surdu102
Andrei Boţoaca88
Nicoleta Iuliana Luncă85
Gabriel Nedelcu83
Costin Gheorghe79
Andreea Arsine64
Iuliana Aradi57
Cristian Dumitrache49
Mihai Berar47
Ciprian Mariş45
Alexandru George Stoica36
Andreea Mihaela Zaragiu35
Cristina Constantinescu33
Catalina Seicaru29
Mario Fresh26
Irina Postolea19
Ana Popescu19
Ana Maria Cazan17
Mirela Spridon13
Ana Maria Stamen9
Jimborean Ovidiu6
Calin Traian Serban6
Cosmin Marin5
AMI5
Diana Pivniceru3
Andrei Angelescu1
Cristina Nedelcu1
NUMEmetri parcurs
Ion Surdu18,554
Andrei Boţoaca15,648
Nicoleta Iuliana Luncă15,234
Gabriel Nedelcu15,030
Costin Gheorghe14,204
Andreea Arsine11,352
Iuliana Aradi10,468
Cristian Dumitrache9,088
Mihai Berar8,358
Ciprian Mariş7,890
Cristina Constantinescu6,108
Alexandru George Stoica6,044
Andreea Mihaela Zaragiu6,040
Catalina Seicaru5,118
Mario Fresh4,574
Irina Postolea3,134
Ana Popescu3,034
Ana Maria Cazan2,754
Mirela Spridon2,454
Ana Maria Stamen1,432
Calin Traian Serban1,084
Cosmin Marin948
Jimborean Ovidiu936
AMI806
Diana Pivniceru480
Cristina Nedelcu180
Andrei Angelescu174
NUMEaruncări reuşite de el/ea
Ion Surdu1,880
Andrei Boţoaca1,852
Nicoleta Iuliana Luncă1,840
Costin Gheorghe1,530
Andreea Arsine1,514
Gabriel Nedelcu1,480
Iuliana Aradi1,342
Cristian Dumitrache996
Alexandru George Stoica914
Ciprian Mariş892
Andreea Mihaela Zaragiu848
Mihai Berar804
Cristina Constantinescu658
Catalina Seicaru614
Mario Fresh438
Ana Popescu392
Irina Postolea358
Ana Maria Cazan350
Mirela Spridon238
Ana Maria Stamen194
Cosmin Marin132
Jimborean Ovidiu124
AMI118
Calin Traian Serban80
Diana Pivniceru74
Andrei Angelescu34
Cristina Nedelcu16
NUME
Diana Pivniceru Diana Pivniceru
Iuliana Aradi Iuliana Aradi
Irina Postolea Irina Postolea
Ciprian Mariş Ciprian Mariş
Andrei Angelescu Andrei Angelescu
Calin Traian Serban Calin Traian Serban
Mario Fresh Mario Fresh
Ana Popescu Ana Popescu
Ana Maria Cazan Ana Maria Cazan
Andreea Mihaela Zaragiu Andreea Mihaela Zaragiu
Ana Maria Stamen Ana Maria Stamen
Mirela Spridon Mirela Spridon
Mihai Berar Mihai Berar
Cristian Dumitrache Cristian Dumitrache
Jimborean Ovidiu Jimborean Ovidiu
Cosmin Marin Cosmin Marin
Alexandru George Stoica Alexandru George Stoica
AMI AMI
COMPARĂ CONCURENT
* Puteți compara statistica selectând doi concurenți diferite

TRASEU

SECȚIUNE

ACEASTA ESTE STATISTICA VITEZEI A CONCURENTIILOR IN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT TRASEUL

PUZZLE

ACEASTA ESTE TIMPUL PETRECUT DE CONCURENȚI PENTRU A FINALIZA PUZZLE.

ARUNCĂRI

ACEASTA ARATĂ PROCENTAJUL OBIECTIVULUI OBȚINUT DE CONCURENȚI ÎN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT

CLASAMENTUL

LISTA PERFORMANȚELORNUMELE CONCURENȚILORJOCURI JUCATEVICTORIIÎNFRÂNGERIREUŞITE
******
1Ion Surdu20314459%71
2Nicoleta Iuliana Luncă17211656%67
3Costin Gheorghe1619863%61
4Andrei Boţoaca18010575%58
5Cristina Constantinescu934548%48
6Gabriel Nedelcu225108117%48
7Andreea Arsine1556788%43
8Catalina Seicaru983761%38
9Diana Pivniceru431%75
10Iuliana Aradi995940%60
11Irina Postolea512724%53
12Ciprian Mariş1045351%51
13Calin Traian Serban1266%50
14Andrei Angelescu211%50
15Mario Fresh653233%49
16Ana Popescu572829%49
17Ana Maria Cazan442024%45
18Andreea Mihaela Zaragiu904050%44
19Ana Maria Stamen271215%44
20Mirela Spridon311219%39
21Mihai Berar1455689%39
22Cristian Dumitrache1374988%36
23Jimborean Ovidiu24816%33
24Cosmin Marin16511%31
25Alexandru George Stoica1142985%25
26AMI20515%25