NUMEJOCURI JUCATE
Andreea Arsine15
Ion Surdu15
Gabriel Nedelcu14
Catalina Seicaru13
Andreea Mihaela Zaragiu11
Mihai Berar11
Alexandru George Stoica10
Ciprian Mariş9
Irina Postolea9
Andrei Boţoaca9
Costin Gheorghe8
Ana Maria Cazan7
Ana Maria Stamen6
Jimborean Ovidiu6
Mario Fresh6
AMI5
Nicoleta Iuliana Luncă5
Ana Popescu4
Diana Pivniceru3
Iuliana Aradi2
Cristina Constantinescu1
Andrei Angelescu1
Calin Traian Serban1
Cristian Dumitrache1
NUMEmetri parcurs
Ion Surdu2,448
Andreea Arsine2,412
Gabriel Nedelcu2,358
Catalina Seicaru2,174
Mihai Berar1,858
Andreea Mihaela Zaragiu1,808
Andrei Boţoaca1,446
Ciprian Mariş1,442
Alexandru George Stoica1,430
Irina Postolea1,424
Costin Gheorghe1,344
Ana Maria Cazan1,040
Ana Maria Stamen1,012
Mario Fresh1,002
Jimborean Ovidiu936
Nicoleta Iuliana Luncă890
AMI806
Ana Popescu612
Diana Pivniceru480
Iuliana Aradi328
Andrei Angelescu174
Cristina Constantinescu164
Calin Traian Serban164
Cristian Dumitrache164
NUMEaruncări reuşite de el/ea
Andreea Arsine376
Ion Surdu280
Gabriel Nedelcu274
Andreea Mihaela Zaragiu272
Catalina Seicaru228
Alexandru George Stoica226
Mihai Berar184
Ciprian Mariş158
Andrei Boţoaca152
Costin Gheorghe152
Irina Postolea150
Ana Maria Cazan144
Ana Maria Stamen140
Ana Popescu132
Jimborean Ovidiu124
AMI118
Nicoleta Iuliana Luncă104
Diana Pivniceru74
Iuliana Aradi68
Mario Fresh68
Cristina Constantinescu44
Andrei Angelescu34
Cristian Dumitrache16
Calin Traian Serban12
NUME
Diana Pivniceru Diana Pivniceru
Ana Maria Stamen Ana Maria Stamen
Jimborean Ovidiu Jimborean Ovidiu
AMI AMI
COMPARĂ CONCURENT
* Puteți compara statistica selectând doi concurenți diferite

TRASEU

SECȚIUNE

ACEASTA ESTE STATISTICA VITEZEI A CONCURENTIILOR IN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT TRASEUL

PUZZLE

ACEASTA ESTE TIMPUL PETRECUT DE CONCURENȚI PENTRU A FINALIZA PUZZLE.

ARUNCĂRI

ACEASTA ARATĂ PROCENTAJUL OBIECTIVULUI OBȚINUT DE CONCURENȚI ÎN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT

CLASAMENTUL

LISTA PERFORMANȚELORNUMELE CONCURENȚILORJOCURI JUCATEVICTORIIÎNFRÂNGERIREUŞITE
******
1Ion Surdu583919%67
2Costin Gheorghe523418%65
3Andrei Boţoaca462917%63
4Ciprian Mariş543321%61
5Iuliana Aradi281711%61
6Nicoleta Iuliana Luncă503020%60
7Cristina Constantinescu351916%54
8Andreea Mihaela Zaragiu613328%54
9Gabriel Nedelcu723834%53
10Ana Popescu412120%51
11Mario Fresh452322%51
12Irina Postolea492524%51
13Andreea Arsine673433%51
14Calin Traian Serban1266%50
15Andrei Angelescu211%50
16Ana Maria Cazan442024%45
17Mihai Berar692940%42
18Catalina Seicaru421725%40
19Cosmin Marin835%38
20Cristian Dumitrache331023%30
21Mirela Spridon725%29
22Alexandru George Stoica571344%23
23Diana Pivniceru431%75
24Ana Maria Stamen271215%44
25Jimborean Ovidiu24816%33
26AMI20515%25