NUMEJOCURI JUCATE
Andreea Arsine3
Diana Pivniceru3
Mihai Berar3
Ana Maria Stamen3
Andreea Mihaela Zaragiu2
Gabriel Nedelcu2
Andrei Boţoaca2
AMI2
Ciprian Mariş2
Alexandru George Stoica2
Jimborean Ovidiu2
Ana Popescu1
Ana Maria Cazan1
Ion Surdu1
Costin Gheorghe1
Catalina Seicaru1
Andrei Angelescu1
Irina Postolea1
NUMEmetri parcurs
Andreea Arsine480
Diana Pivniceru480
Mihai Berar480
Ana Maria Stamen438
Gabriel Nedelcu348
AMI348
Andreea Mihaela Zaragiu306
Andrei Boţoaca306
Ciprian Mariş306
Alexandru George Stoica306
Jimborean Ovidiu264
Costin Gheorghe174
Andrei Angelescu174
Ana Popescu132
Ana Maria Cazan132
Ion Surdu132
Catalina Seicaru132
Irina Postolea132
NUMEaruncări reuşite de el/ea
Ana Maria Stamen88
Andreea Arsine84
Diana Pivniceru74
AMI64
Andreea Mihaela Zaragiu50
Alexandru George Stoica46
Mihai Berar44
Andrei Boţoaca42
Jimborean Ovidiu40
Ana Popescu40
Ciprian Mariş40
Gabriel Nedelcu36
Andrei Angelescu34
Ana Maria Cazan26
Ion Surdu24
Costin Gheorghe22
Catalina Seicaru22
Irina Postolea20
NUME
COMPARĂ CONCURENT
* Puteți compara statistica selectând doi concurenți diferite

TRASEU

SECȚIUNE

ACEASTA ESTE STATISTICA VITEZEI A CONCURENTIILOR IN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT TRASEUL

ARUNCĂRI

ACEASTA ARATĂ PROCENTAJUL OBIECTIVULUI OBȚINUT DE CONCURENȚI ÎN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT

CLASAMENTUL

LISTA PERFORMANȚELORNUMELE CONCURENȚILORJOCURI JUCATEVICTORIIÎNFRÂNGERIREUŞITE
******
1Beatrice Olaru482523%52
2Cristian Gaeman880%100
3Ana Maria Otvos413011%73
4Iulian Pitea573720%65
5Alin Andronic573720%65
6Roxana Vancea342113%62
7Cristina Nedelcu603723%62
8Ciprian Silasi522923%56
9Mirel Dragan583226%55
10Monica Rosu563026%54
11Cristi Pulhac623329%53
12Calin Novacescu251312%52
13Ana Taran371918%51
14Yamato Zaharia592930%49
15Naomi Musca381820%47
16Doru Mesesan472126%45
17Corina Petrut341519%44
18Ana Georgescu592534%42
19Marius Ivancea624%33
20Cristian Boboc624%33
21Lili Sandu19613%32
22Adrian Blidaru16511%31
23Ferucio Damian581741%29
24Catalin Dumitrescu35827%23
25Diana Senteş35728%20
26Silvia Stroescu505%0