NUMEJOCURI JUCATE
Andreea Arsine44
Ion Surdu43
Andrei Boţoaca35
Ciprian Mariş34
Gabriel Nedelcu34
Costin Gheorghe33
Andreea Mihaela Zaragiu32
Iuliana Aradi31
Mihai Berar29
Nicoleta Iuliana Luncă28
Alexandru George Stoica27
Catalina Seicaru25
Cristina Constantinescu23
Mario Fresh22
Irina Postolea19
Ana Popescu19
Ana Maria Cazan17
Cristian Dumitrache17
Ana Maria Stamen9
Jimborean Ovidiu6
Calin Traian Serban6
Mirela Spridon5
Cosmin Marin5
AMI5
Diana Pivniceru3
Andrei Angelescu1
Cristina Nedelcu1
NUMEmetri parcurs
Andreea Arsine7,688
Ion Surdu7,636
Andrei Boţoaca6,154
Gabriel Nedelcu5,930
Costin Gheorghe5,896
Ciprian Mariş5,876
Iuliana Aradi5,520
Andreea Mihaela Zaragiu5,416
Mihai Berar5,068
Nicoleta Iuliana Luncă5,052
Alexandru George Stoica4,400
Catalina Seicaru4,378
Cristina Constantinescu4,348
Mario Fresh3,804
Cristian Dumitrache3,240
Irina Postolea3,134
Ana Popescu3,034
Ana Maria Cazan2,754
Ana Maria Stamen1,432
Calin Traian Serban1,084
Mirela Spridon992
Cosmin Marin948
Jimborean Ovidiu936
AMI806
Diana Pivniceru480
Cristina Nedelcu180
Andrei Angelescu174
NUMEaruncări reuşite de el/ea
Andreea Arsine976
Ion Surdu786
Andreea Mihaela Zaragiu770
Costin Gheorghe728
Iuliana Aradi718
Andrei Boţoaca706
Ciprian Mariş630
Alexandru George Stoica630
Nicoleta Iuliana Luncă626
Gabriel Nedelcu574
Catalina Seicaru530
Cristina Constantinescu456
Ana Popescu392
Mihai Berar392
Mario Fresh374
Irina Postolea358
Ana Maria Cazan350
Cristian Dumitrache290
Ana Maria Stamen194
Cosmin Marin132
Jimborean Ovidiu124
AMI118
Calin Traian Serban80
Mirela Spridon78
Diana Pivniceru74
Andrei Angelescu34
Cristina Nedelcu16
NUME
Diana Pivniceru Diana Pivniceru
Iuliana Aradi Iuliana Aradi
Irina Postolea Irina Postolea
Ciprian Mariş Ciprian Mariş
Andrei Angelescu Andrei Angelescu
Calin Traian Serban Calin Traian Serban
Mario Fresh Mario Fresh
Ana Popescu Ana Popescu
Ana Maria Cazan Ana Maria Cazan
Ana Maria Stamen Ana Maria Stamen
Mirela Spridon Mirela Spridon
Jimborean Ovidiu Jimborean Ovidiu
Cosmin Marin Cosmin Marin
Alexandru George Stoica Alexandru George Stoica
AMI AMI
COMPARĂ CONCURENT
* Puteți compara statistica selectând doi concurenți diferite

TRASEU

SECȚIUNE

ACEASTA ESTE STATISTICA VITEZEI A CONCURENTIILOR IN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT TRASEUL

PUZZLE

ACEASTA ESTE TIMPUL PETRECUT DE CONCURENȚI PENTRU A FINALIZA PUZZLE.

ARUNCĂRI

ACEASTA ARATĂ PROCENTAJUL OBIECTIVULUI OBȚINUT DE CONCURENȚI ÎN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT

CLASAMENTUL

LISTA PERFORMANȚELORNUMELE CONCURENȚILORJOCURI JUCATEVICTORIIÎNFRÂNGERIREUŞITE
******
1Ion Surdu1369442%69
2Costin Gheorghe1157639%66
3Nicoleta Iuliana Luncă1278146%64
4Andrei Boţoaca1116942%62
5Cristina Constantinescu733736%51
6Gabriel Nedelcu1577780%49
7Catalina Seicaru693138%45
8Andreea Mihaela Zaragiu904050%44
9Andreea Arsine1154966%43
10Mihai Berar1285276%41
11Cristian Dumitrache1004060%40
12Diana Pivniceru431%75
13Iuliana Aradi995940%60
14Irina Postolea512724%53
15Ciprian Mariş1045351%51
16Calin Traian Serban1266%50
17Andrei Angelescu211%50
18Mario Fresh653233%49
19Ana Popescu572829%49
20Ana Maria Cazan442024%45
21Ana Maria Stamen271215%44
22Mirela Spridon311219%39
23Jimborean Ovidiu24816%33
24Cosmin Marin16511%31
25Alexandru George Stoica1142985%25
26AMI20515%25