NUMEJOCURI JUCATE
Andreea Arsine32
Gabriel Nedelcu24
Mihai Berar21
Andreea Mihaela Zaragiu20
Ion Surdu19
Ciprian Mariş18
Andrei Boţoaca15
Costin Gheorghe14
Irina Postolea14
Catalina Seicaru13
Alexandru George Stoica12
Mario Fresh11
Cristina Constantinescu11
Nicoleta Iuliana Luncă10
Ana Maria Cazan9
Ana Maria Stamen9
Jimborean Ovidiu6
Calin Traian Serban6
Iuliana Aradi5
Cristian Dumitrache5
AMI5
Ana Popescu4
Diana Pivniceru3
Andrei Angelescu1
NUMEmetri parcurs
Andreea Arsine5,502
Gabriel Nedelcu4,276
Mihai Berar3,698
Andreea Mihaela Zaragiu3,264
Ion Surdu3,212
Ciprian Mariş3,040
Andrei Boţoaca2,592
Costin Gheorghe2,454
Irina Postolea2,412
Catalina Seicaru2,174
Cristina Constantinescu2,040
Mario Fresh1,854
Nicoleta Iuliana Luncă1,794
Alexandru George Stoica1,754
Ana Maria Cazan1,432
Ana Maria Stamen1,432
Calin Traian Serban1,084
Cristian Dumitrache966
Iuliana Aradi954
Jimborean Ovidiu936
AMI806
Ana Popescu612
Diana Pivniceru480
Andrei Angelescu174
NUMEaruncări reuşite de el/ea
Andreea Arsine598
Andreea Mihaela Zaragiu442
Gabriel Nedelcu414
Ion Surdu332
Ciprian Mariş320
Mihai Berar270
Costin Gheorghe244
Alexandru George Stoica242
Irina Postolea234
Catalina Seicaru228
Andrei Boţoaca226
Cristina Constantinescu208
Ana Maria Stamen194
Nicoleta Iuliana Luncă186
Ana Maria Cazan168
Ana Popescu132
Mario Fresh126
Jimborean Ovidiu124
AMI118
Iuliana Aradi106
Calin Traian Serban80
Diana Pivniceru74
Cristian Dumitrache64
Andrei Angelescu34
NUME
Diana Pivniceru Diana Pivniceru
Irina Postolea Irina Postolea
Andrei Angelescu Andrei Angelescu
Ana Popescu Ana Popescu
Ana Maria Cazan Ana Maria Cazan
Ana Maria Stamen Ana Maria Stamen
Jimborean Ovidiu Jimborean Ovidiu
Cosmin Marin Cosmin Marin
AMI AMI
COMPARĂ CONCURENT
* Puteți compara statistica selectând doi concurenți diferite

TRASEU

SECȚIUNE

ACEASTA ESTE STATISTICA VITEZEI A CONCURENTIILOR IN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT TRASEUL

PUZZLE

ACEASTA ESTE TIMPUL PETRECUT DE CONCURENȚI PENTRU A FINALIZA PUZZLE.

ARUNCĂRI

ACEASTA ARATĂ PROCENTAJUL OBIECTIVULUI OBȚINUT DE CONCURENȚI ÎN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT

CLASAMENTUL

LISTA PERFORMANȚELORNUMELE CONCURENȚILORJOCURI JUCATEVICTORIIÎNFRÂNGERIREUŞITE
******
1Ion Surdu886325%72
2Costin Gheorghe785127%65
3Andrei Boţoaca684424%65
4Iuliana Aradi633924%62
5Nicoleta Iuliana Luncă784731%60
6Ciprian Mariş824537%55
7Andreea Mihaela Zaragiu703733%53
8Cristina Constantinescu552926%53
9Calin Traian Serban1266%50
10Mario Fresh653233%49
11Gabriel Nedelcu1034954%48
12Catalina Seicaru572631%46
13Andreea Arsine863947%45
14Mihai Berar994257%42
15Cristian Dumitrache622537%40
16Mirela Spridon25718%28
17Alexandru George Stoica852164%25
18Diana Pivniceru431%75
19Irina Postolea512724%53
20Andrei Angelescu211%50
21Ana Popescu572829%49
22Ana Maria Cazan442024%45
23Ana Maria Stamen271215%44
24Jimborean Ovidiu24816%33
25Cosmin Marin16511%31
26AMI20515%25