NUMEJOCURI JUCATE
Cristina Nedelcu72
Alin Andronic70
Iulian Pitea67
Ciprian Silasi63
Cristi Pulhac56
Doru Mesesan55
Monica Rosu49
Mirel Dragan48
Ana Maria Otvos47
Beatrice Olaru39
Yamato Zaharia37
Corina Petrut29
Ana Georgescu26
Roxana Vancea25
Naomi Musca22
Ferucio Damian21
Ana Taran18
Calin Novacescu15
Cristian Gaeman14
Catalin Dumitrescu11
Lili Sandu10
Paula Vieru8
Diana Senteş7
Adrian Blidaru5
Madalina Predoi4
Silvia Stroescu3
Cristian Boboc3
Marius Ivancea2
Silviu Nicolae2
Madalina Linguraru1
NUMEmetri parcurs
Cristina Nedelcu12,476
Alin Andronic12,258
Iulian Pitea11,758
Ciprian Silasi10,164
Cristi Pulhac9,836
Doru Mesesan9,230
Monica Rosu8,728
Ana Maria Otvos8,136
Mirel Dragan8,052
Beatrice Olaru6,902
Yamato Zaharia6,532
Corina Petrut5,334
Ana Georgescu4,624
Roxana Vancea4,056
Naomi Musca3,948
Ferucio Damian3,466
Ana Taran3,204
Calin Novacescu2,380
Cristian Gaeman2,238
Catalin Dumitrescu2,116
Paula Vieru1,520
Lili Sandu1,452
Diana Senteş1,168
Adrian Blidaru888
Madalina Predoi674
Cristian Boboc578
Silvia Stroescu420
Silviu Nicolae370
Marius Ivancea296
Madalina Linguraru132
NUMEaruncări reuşite de el/ea
Cristina Nedelcu1,216
Alin Andronic1,170
Ciprian Silasi1,052
Doru Mesesan1,028
Cristi Pulhac950
Iulian Pitea938
Monica Rosu878
Ana Maria Otvos826
Mirel Dragan816
Yamato Zaharia622
Beatrice Olaru608
Corina Petrut588
Naomi Musca480
Ana Georgescu414
Roxana Vancea384
Ferucio Damian306
Ana Taran286
Calin Novacescu208
Cristian Gaeman196
Catalin Dumitrescu192
Paula Vieru150
Diana Senteş130
Madalina Predoi124
Lili Sandu112
Cristian Boboc94
Adrian Blidaru54
Silviu Nicolae34
Marius Ivancea30
Silvia Stroescu24
Madalina Linguraru14
NUME
Adrian Blidaru Adrian Blidaru
Lili Sandu Lili Sandu
Catalin Dumitrescu Catalin Dumitrescu
Calin Novacescu Calin Novacescu
Naomi Musca Naomi Musca
Ana Taran Ana Taran
Ciprian Silasi Ciprian Silasi
Marius Ivancea Marius Ivancea
Silvia Stroescu Silvia Stroescu
Cristian Gaeman Cristian Gaeman
COMPARĂ CONCURENT
* Puteți compara statistica selectând doi concurenți diferite

TRASEU

SECȚIUNE

ACEASTA ESTE STATISTICA VITEZEI A CONCURENTIILOR IN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT TRASEUL

PUZZLE

ACEASTA ESTE TIMPUL PETRECUT DE CONCURENȚI PENTRU A FINALIZA PUZZLE.

ARUNCĂRI

ACEASTA ARATĂ PROCENTAJUL OBIECTIVULUI OBȚINUT DE CONCURENȚI ÎN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT

CLASAMENTUL

LISTA PERFORMANȚELORNUMELE CONCURENȚILORJOCURI JUCATEVICTORIIÎNFRÂNGERIREUŞITE
******
1Ana Maria Otvos413011%73
2Alin Andronic573720%65
3Iulian Pitea573720%65
4Roxana Vancea342113%62
5Cristina Nedelcu603723%62
6Mirel Dragan583226%55
7Monica Rosu563026%54
8Cristi Pulhac623329%53
9Beatrice Olaru482523%52
10Yamato Zaharia592930%49
11Doru Mesesan472126%45
12Corina Petrut341519%44
13Ana Georgescu592534%42
14Cristian Boboc624%33
15Ferucio Damian581741%29
16Diana Senteş35728%20
17Cristian Gaeman880%100
18Ciprian Silasi522923%56
19Calin Novacescu251312%52
20Ana Taran371918%51
21Naomi Musca381820%47
22Marius Ivancea624%33
23Lili Sandu19613%32
24Adrian Blidaru16511%31
25Catalin Dumitrescu35827%23
26Silvia Stroescu505%0