NUMEJOCURI JUCATE
Cristina Nedelcu57
Alin Andronic53
Iulian Pitea52
Ciprian Silasi46
Cristi Pulhac46
Ana Maria Otvos41
Mirel Dragan39
Doru Mesesan38
Monica Rosu37
Beatrice Olaru33
Yamato Zaharia31
Ana Georgescu26
Roxana Vancea25
Naomi Musca22
Corina Petrut22
Ferucio Damian21
Ana Taran18
Calin Novacescu15
Catalin Dumitrescu11
Lili Sandu10
Cristian Gaeman10
Diana Senteş7
Adrian Blidaru5
Madalina Predoi4
Silvia Stroescu3
Cristian Boboc2
Marius Ivancea2
NUMEmetri parcurs
Cristina Nedelcu9,780
Alin Andronic9,224
Iulian Pitea9,032
Cristi Pulhac7,962
Ciprian Silasi7,552
Ana Maria Otvos7,072
Mirel Dragan6,668
Monica Rosu6,544
Doru Mesesan6,524
Beatrice Olaru5,810
Yamato Zaharia5,438
Ana Georgescu4,624
Corina Petrut4,108
Roxana Vancea4,056
Naomi Musca3,948
Ferucio Damian3,466
Ana Taran3,204
Calin Novacescu2,380
Catalin Dumitrescu2,116
Cristian Gaeman1,710
Lili Sandu1,452
Diana Senteş1,168
Adrian Blidaru888
Madalina Predoi674
Silvia Stroescu420
Cristian Boboc414
Marius Ivancea296
NUMEaruncări reuşite de el/ea
Cristina Nedelcu944
Alin Andronic864
Cristi Pulhac766
Ana Maria Otvos726
Iulian Pitea712
Ciprian Silasi692
Doru Mesesan690
Monica Rosu658
Mirel Dragan618
Beatrice Olaru506
Yamato Zaharia492
Naomi Musca480
Corina Petrut416
Ana Georgescu414
Roxana Vancea384
Ferucio Damian306
Ana Taran286
Calin Novacescu208
Catalin Dumitrescu192
Cristian Gaeman148
Diana Senteş130
Madalina Predoi124
Lili Sandu112
Cristian Boboc70
Adrian Blidaru54
Marius Ivancea30
Silvia Stroescu24
NUME
Adrian Blidaru Adrian Blidaru
Lili Sandu Lili Sandu
Catalin Dumitrescu Catalin Dumitrescu
Calin Novacescu Calin Novacescu
Naomi Musca Naomi Musca
Ana Taran Ana Taran
Marius Ivancea Marius Ivancea
Silvia Stroescu Silvia Stroescu
Cristian Gaeman Cristian Gaeman
COMPARĂ CONCURENT
* Puteți compara statistica selectând doi concurenți diferite

TRASEU

SECȚIUNE

ACEASTA ESTE STATISTICA VITEZEI A CONCURENTIILOR IN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT TRASEUL

ARUNCĂRI

ACEASTA ARATĂ PROCENTAJUL OBIECTIVULUI OBȚINUT DE CONCURENȚI ÎN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT

CLASAMENTUL

LISTA PERFORMANȚELORNUMELE CONCURENȚILORJOCURI JUCATEVICTORIIÎNFRÂNGERIREUŞITE
******
1Ana Maria Otvos413011%73
2Iulian Pitea573720%65
3Alin Andronic573720%65
4Roxana Vancea342113%62
5Cristina Nedelcu603723%62
6Ciprian Silasi522923%56
7Mirel Dragan583226%55
8Monica Rosu563026%54
9Cristi Pulhac623329%53
10Beatrice Olaru482523%52
11Yamato Zaharia592930%49
12Doru Mesesan472126%45
13Corina Petrut341519%44
14Ana Georgescu592534%42
15Cristian Boboc624%33
16Ferucio Damian581741%29
17Diana Senteş35728%20
18Cristian Gaeman880%100
19Calin Novacescu251312%52
20Ana Taran371918%51
21Naomi Musca381820%47
22Marius Ivancea624%33
23Lili Sandu19613%32
24Adrian Blidaru16511%31
25Catalin Dumitrescu35827%23
26Silvia Stroescu505%0