NUMEJOCURI JUCATE
Ion Surdu129
Nicoleta Iuliana Luncă104
Andrei Boţoaca104
Gabriel Nedelcu103
Andreea Arsine85
Costin Gheorghe83
Iuliana Aradi57
Cristian Dumitrache50
Mihai Berar47
Ciprian Mariş45
Cristina Constantinescu38
Alexandru George Stoica36
Catalina Seicaru35
Andreea Mihaela Zaragiu35
Mario Fresh26
Irina Postolea19
Ana Popescu19
Ana Maria Cazan17
Mirela Spridon13
Ana Maria Stamen9
Jimborean Ovidiu6
Calin Traian Serban6
AMI5
Cosmin Marin5
Diana Pivniceru3
Andrei Angelescu1
Cristina Nedelcu1
NUMEmetri parcurs
Ion Surdu23,684
Nicoleta Iuliana Luncă18,824
Andrei Boţoaca18,720
Gabriel Nedelcu18,718
Andreea Arsine15,242
Costin Gheorghe14,908
Iuliana Aradi10,468
Cristian Dumitrache9,288
Mihai Berar8,358
Ciprian Mariş7,890
Cristina Constantinescu7,008
Catalina Seicaru6,214
Alexandru George Stoica6,044
Andreea Mihaela Zaragiu6,040
Mario Fresh4,574
Irina Postolea3,134
Ana Popescu3,034
Ana Maria Cazan2,754
Mirela Spridon2,454
Ana Maria Stamen1,432
Calin Traian Serban1,084
Cosmin Marin948
Jimborean Ovidiu936
AMI806
Diana Pivniceru480
Cristina Nedelcu180
Andrei Angelescu174
NUMEaruncări reuşite de el/ea
Ion Surdu2,346
Nicoleta Iuliana Luncă2,266
Andrei Boţoaca2,142
Andreea Arsine1,976
Gabriel Nedelcu1,910
Costin Gheorghe1,600
Iuliana Aradi1,342
Cristian Dumitrache1,014
Alexandru George Stoica914
Ciprian Mariş892
Andreea Mihaela Zaragiu848
Mihai Berar804
Cristina Constantinescu780
Catalina Seicaru720
Mario Fresh438
Ana Popescu392
Irina Postolea358
Ana Maria Cazan350
Mirela Spridon238
Ana Maria Stamen194
Cosmin Marin132
Jimborean Ovidiu124
AMI118
Calin Traian Serban80
Diana Pivniceru74
Andrei Angelescu34
Cristina Nedelcu16
NUME
Diana Pivniceru Diana Pivniceru
Nicoleta Iuliana Luncă Nicoleta Iuliana Luncă
Costin Gheorghe Costin Gheorghe
Iuliana Aradi Iuliana Aradi
Andrei Boţoaca Andrei Boţoaca
Irina Postolea Irina Postolea
Ciprian Mariş Ciprian Mariş
Andrei Angelescu Andrei Angelescu
Calin Traian Serban Calin Traian Serban
Mario Fresh Mario Fresh
Ana Popescu Ana Popescu
Cristina Constantinescu Cristina Constantinescu
Gabriel Nedelcu Gabriel Nedelcu
Ana Maria Cazan Ana Maria Cazan
Andreea Mihaela Zaragiu Andreea Mihaela Zaragiu
Ana Maria Stamen Ana Maria Stamen
Mirela Spridon Mirela Spridon
Mihai Berar Mihai Berar
Catalina Seicaru Catalina Seicaru
Cristian Dumitrache Cristian Dumitrache
Jimborean Ovidiu Jimborean Ovidiu
Cosmin Marin Cosmin Marin
Alexandru George Stoica Alexandru George Stoica
AMI AMI
COMPARĂ CONCURENT
* Puteți compara statistica selectând doi concurenți diferite

TRASEU

SECȚIUNE

ACEASTA ESTE STATISTICA VITEZEI A CONCURENTIILOR IN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT TRASEUL

PUZZLE

ACEASTA ESTE TIMPUL PETRECUT DE CONCURENȚI PENTRU A FINALIZA PUZZLE.

ARUNCĂRI

ACEASTA ARATĂ PROCENTAJUL OBIECTIVULUI OBȚINUT DE CONCURENȚI ÎN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT

CLASAMENTUL

LISTA PERFORMANȚELORNUMELE CONCURENȚILORJOCURI JUCATEVICTORIIÎNFRÂNGERIREUŞITE
******
1Ion Surdu21715364%71
2Andreea Arsine1717695%44
3Diana Pivniceru431%75
4Nicoleta Iuliana Luncă18812365%65
5Costin Gheorghe1619863%61
6Iuliana Aradi995940%60
7Andrei Boţoaca18010575%58
8Irina Postolea512724%53
9Ciprian Mariş1045351%51
10Calin Traian Serban1266%50
11Andrei Angelescu211%50
12Mario Fresh653233%49
13Ana Popescu572829%49
14Cristina Constantinescu934548%48
15Gabriel Nedelcu239113126%47
16Ana Maria Cazan442024%45
17Andreea Mihaela Zaragiu904050%44
18Ana Maria Stamen271215%44
19Mirela Spridon311219%39
20Mihai Berar1455689%39
21Catalina Seicaru983761%38
22Cristian Dumitrache1374988%36
23Jimborean Ovidiu24816%33
24Cosmin Marin16511%31
25Alexandru George Stoica1142985%25
26AMI20515%25