NUMEJOCURI JUCATE
Cristina Nedelcu72
Alin Andronic70
Iulian Pitea67
Ciprian Silasi63
Cristi Pulhac56
Doru Mesesan55
Monica Rosu49
Mirel Dragan48
Ana Maria Otvos47
Beatrice Olaru39
Yamato Zaharia37
Corina Petrut29
Ana Georgescu26
Roxana Vancea25
Naomi Musca22
Ferucio Damian21
Ana Taran18
Calin Novacescu15
Cristian Gaeman14
Catalin Dumitrescu11
Lili Sandu10
Paula Vieru8
Diana Senteş7
Adrian Blidaru5
Madalina Predoi4
Silvia Stroescu3
Cristian Boboc3
Marius Ivancea2
Silviu Nicolae2
Madalina Linguraru1
NUMEmetri parcurs
Cristina Nedelcu12,476
Alin Andronic12,258
Iulian Pitea11,758
Ciprian Silasi10,164
Cristi Pulhac9,836
Doru Mesesan9,230
Monica Rosu8,728
Ana Maria Otvos8,136
Mirel Dragan8,052
Beatrice Olaru6,902
Yamato Zaharia6,532
Corina Petrut5,334
Ana Georgescu4,624
Roxana Vancea4,056
Naomi Musca3,948
Ferucio Damian3,466
Ana Taran3,204
Calin Novacescu2,380
Cristian Gaeman2,238
Catalin Dumitrescu2,116
Paula Vieru1,520
Lili Sandu1,452
Diana Senteş1,168
Adrian Blidaru888
Madalina Predoi674
Cristian Boboc578
Silvia Stroescu420
Silviu Nicolae370
Marius Ivancea296
Madalina Linguraru132
NUMEaruncări reuşite de el/ea
Cristina Nedelcu1,216
Alin Andronic1,170
Ciprian Silasi1,052
Doru Mesesan1,028
Cristi Pulhac950
Iulian Pitea938
Monica Rosu878
Ana Maria Otvos826
Mirel Dragan816
Yamato Zaharia622
Beatrice Olaru608
Corina Petrut588
Naomi Musca480
Ana Georgescu414
Roxana Vancea384
Ferucio Damian306
Ana Taran286
Calin Novacescu208
Cristian Gaeman196
Catalin Dumitrescu192
Paula Vieru150
Diana Senteş130
Madalina Predoi124
Lili Sandu112
Cristian Boboc94
Adrian Blidaru54
Silviu Nicolae34
Marius Ivancea30
Silvia Stroescu24
Madalina Linguraru14
NUME
Naomi Musca Naomi Musca
Ana Maria Otvos Ana Maria Otvos
Marius Ivancea Marius Ivancea
Yamato Zaharia Yamato Zaharia
Ciprian Silasi Ciprian Silasi
Cristi Pulhac Cristi Pulhac
Doru Mesesan Doru Mesesan
Corina Petrut Corina Petrut
Iulian Pitea Iulian Pitea
Mirel Dragan Mirel Dragan
Calin Novacescu Calin Novacescu
Ana Taran Ana Taran
Alin Andronic Alin Andronic
Ana Georgescu Ana Georgescu
Cristina Nedelcu Cristina Nedelcu
Monica Rosu Monica Rosu
Lili Sandu Lili Sandu
Adrian Blidaru Adrian Blidaru
Silvia Stroescu Silvia Stroescu
Cristian Boboc Cristian Boboc
Ferucio Damian Ferucio Damian
Catalin Dumitrescu Catalin Dumitrescu
Roxana Vancea Roxana Vancea
Diana Senteş Diana Senteş
Cristian Gaeman Cristian Gaeman
Madalina Predoi Madalina Predoi
Madalina Linguraru Madalina Linguraru
Silviu Nicolae Silviu Nicolae
Paula Vieru Paula Vieru
COMPARĂ CONCURENT
* Puteți compara statistica selectând doi concurenți diferite

TRASEU

SECȚIUNE

ACEASTA ESTE STATISTICA VITEZEI A CONCURENTIILOR IN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT TRASEUL

PUZZLE

ACEASTA ESTE TIMPUL PETRECUT DE CONCURENȚI PENTRU A FINALIZA PUZZLE.

ARUNCĂRI

ACEASTA ARATĂ PROCENTAJUL OBIECTIVULUI OBȚINUT DE CONCURENȚI ÎN CARE EL/EA A CÂŞTIGAT

CLASAMENTUL

LISTA PERFORMANȚELORNUMELE CONCURENȚILORJOCURI JUCATEVICTORIIÎNFRÂNGERIREUŞITE
******
1Ion Surdu21715364%71
2Andreea Arsine1717695%44
3Diana Pivniceru431%75
4Nicoleta Iuliana Luncă18812365%65
5Costin Gheorghe1619863%61
6Iuliana Aradi995940%60
7Andrei Boţoaca18010575%58
8Irina Postolea512724%53
9Ciprian Mariş1045351%51
10Calin Traian Serban1266%50
11Andrei Angelescu211%50
12Mario Fresh653233%49
13Ana Popescu572829%49
14Cristina Constantinescu934548%48
15Gabriel Nedelcu239113126%47
16Ana Maria Cazan442024%45
17Andreea Mihaela Zaragiu904050%44
18Ana Maria Stamen271215%44
19Mirela Spridon311219%39
20Mihai Berar1455689%39
21Catalina Seicaru983761%38
22Cristian Dumitrache1374988%36
23Jimborean Ovidiu24816%33
24Cosmin Marin16511%31
25Alexandru George Stoica1142985%25
26AMI20515%25